Badziak

O firmie

Produkcja dodatków krawieckich z tworzyw sztucznych to podstawowa działalność naszej firmy.

Od ponad 40 lat (rok zał. 1977) wytwarzamy na skalę światową artykuły takie jak: stopery i końcówki do sznurka, klamerki do pasków i smyczy reklamowych, guziki, napy, dodatki kaletnicze i wiele innych, które znajdują odbiorców w większości dziedzin przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz wykorzystywanie najlepszych dostępnych surowców pozwala nam na produkowanie artykułów o najwyższej jakości. Nasze produkty nie tylko ułatwiają pracę naszym klientom, ale również podkreślają jakość i ekskluzywność ich wyrobów.

Rozwój działalności firmy pozwolił na stopniowe wprowadzanie szeregu nowoczesnych produktów, które znajdują zastosowania w coraz większej ilości gałęzi przemysłu. W każdym roku staramy się wprowadzać nowe artykuły, które są poszukiwane przez klientów na całym świecie.

Z czasem przedstawiamy coraz nowsze rozwiązania dla wielu różnych dziedzin gospodarki, które ułatwiają procesy produkcyjne naszym kontrahentom, przez co działalność naszej firma stała się wyznacznikiem innowacyjności na rynku dodatków krawieckich, jak i w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Szeroki asortyment produkowanych przez naszą firmę dodatków umożliwia wykorzystywanie ich w przemyśle odzieżowym – w tym w odzieży lekkiej, ciężkiej, sportowej, ochronnej – ale również w przemyśle marketingowym, BHP, medycznym i wojskowym, a gama kolorystyczna zaspokoi oczekiwania klientów o najbardziej wykwintnym guście.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.